Dubai Tur Programı

DUBAİ

TUR TARİHİ

21 OCAK (PAZARTESİ) 2019 – 24 OCAK (PERŞEMBE) 2019

3 Gece 4 Gün

AIR ARABIA HAVAYOLLARI İLE
PROMOSYONLU TURDUR. İPTAL, İADE DEĞİŞİKLİK HAKKI BULUNMAMAKTADIR.

OTELLER İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üçüncü Kişi (Ekstra Yatak) 0 – 2 Yaş Çocuk (Ekstra Yataksız) 3 – 10 Yaş Çocuk (Ekstra Yataksız)
Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqqabat 4* 649 EURO 969 EURO 599 EURO 250 EURO 469 EURO
AIR ARABIA HAVAYOLLARI UÇUŞ DETAYLARI

GİDİŞ: 21 OCAK 2019 İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI SAAT 00:35 HAREKET

DÖNÜŞ: 24 OCAK 2019 SHARJAH ULUSLARARASI HAVALİMANI SAAT 19:45 HAREKET

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 • AIR ARABIA HAVAYOLLARI TARIFELI SEFERİ İLE SABİHA GÖKÇEN – SHARJAH – SABIHA GÖKÇEN PARKURUNDA UÇAK BİLETİ
 • HAVALIMANI VERGİLERİ(150 €)
 • SEÇİLEN KATEGORİDEKİ OTELDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ
 • PANORAMİK DUBAİ ŞEHİR TURLARI
 • REHBERLİK HİZMETLERİ
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (15 €)
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • DUBAİ VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (100 €)
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (15 TL)(SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR)
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SİGORTASI (15 EUR) (İSTEĞE BAĞLI)
 • KONAKLAMA VERGİSİ: SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE DİREKT OTELE ÖDENİR
 • TURİST VERGİSİ 2*-3* OTELLERDE GECELİK KISI BAŞINA 3 USD
  4* HOTELLERDE 5 USD
  5* HOTELLERDE İSE YİNE GECELİK KİŞİ BAŞINA 6 USD (OTEL TARAFINDAN TAHSİL EDİLECEKTİR.)
 • ALTERNATİF TURLAR(İSTEĞE BAĞLI)
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 EUR)(İSTEĞE BAĞLI)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
 • TURİST VERGİSİ BÖLGEDE DİRHEM BAZINDA HESAPLANDIĞINDAN KUR DOĞRULTUSUNDA DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

Sömestr Tatilinde Dubai’yi bizimle keşfetmeye hazır mısınız?

Havalimanında Buluşma

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali, Air Arabia kontuarı önünde belirlenen saatte, Panama Tur marka yetkilimiz ile buluşma. Yetkilimizin kısa bilgilendirmesi, yurt dışı harçlarınızın yatırılması ardından Pasaport kontrolü ve Air Arabia Havayolları tarifeli uçağı ile yaklaşık 4 saat sürecek Sharjah / Dubai yolculuğumuza başlıyoruz. (* Yurtdışı harçları misafirlerimiz tarafından yatırılmaktadır. Tur tarihinden önce bankalardan ödemelerinizi yapmanızı öneririz.)

1. Gün

Dubai saati ile saat 05.30’da Birleşik Arap Emirliklerinin Sharjah Emirliğine iniyoruz. Pasaport kontrolü ve bagaj alımları sonrasında Havalimanında bizi bekleyen Dubaitatili.com rehberimiz ile buluşup aracımıza geçiyoruz.

Yaklaşık 45 dakika sürece yolculuk sonrasında hem dinlenebileceğimiz hem de eşsiz Türk kahvaltısının tadına varacağımız restaurantımıza ulaşıyoruz. 1.5 saatlik dinlenme ve kahvaltımızın ardından yarım günlük Dubai şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuzda; Dubai Marina, Palmiye Adası, Burj Al Arab, Jumeirah Plajı, Souk Medinat Jumeirah, Dubai Creek, Baharatçılar Çarşısı, Altın Çarşısı görülecek yerler arasındadır. (kahvaltı extra)

Yarım günlük şehir turumuzun ardından konaklayacağımız otele ulaşıp, chek in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Dubai’de deniz, güneşin keyfini çıkarabilmeniz ve dinlenebilmeniz için serbest zaman.

Akşam dileyen misafirlerimiz için Dubai Mall & Burj Khalifa & Fountain Show turu. Turumuz için saat 19.00 hareketle özel aracımızla otelimizden ayrılıp, EN’lerin merkezi olan Dubai’de, Dubai’nin simgesi olan Dubai Mall ve Burj Khalifa’ya gidiyoruz. İsterseniz akşam yemeğinizi Dubai Mall’da alabilir, isterseniz Dubai Akvaryum’un keyfine varabilir isterseniz de Burj Khalifa’nın 124. Katından eşsiz Dubai manzarasını izleyebilirsiniz. Doyasıya vakit geçirebilmeniz adına serbest zaman sunup, saat 23.30’da bizi bekleyen özel aracımızla otelimize dönüyoruz.

Geceleme otelimizde.

2.Gün

Sabah kahvaltısının ardından Deniz, Havuz ve Dubai’nin tadını çıkarabileceğiniz yarım günlük serbest zaman.

Öğleden sonra saat 15.30’da arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenleyeceğimiz Açık Büfe Akşam Yemekli Safari Turu‘na çıkıyoruz. Turumuzda eşsiz çöl tepelerinden geçerek adrenalin dolu dakikalar yaşayıp, akşam bedevi kampında Arap eğlencesini izleyip, lezzetli akşam yemeğimizi yiyeceğiz.

Turumuz sonunda saat 21.00 / 21.30’da otelimizdeyiz. Dileyen misafirlerimiz Dubai’nin gece manzarasının tadını çıkartabilir.

Geceleme otelimizde.

3.Gün

Sabah otelimizde alacağımız keyifli ve lezzetli sabah kahvaltısı ardından tüm gün serbest zaman.

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak gerçekleştireceğimiz Tam gün Öğle Yemekli Abu Dhabi turuna katılabilirler. Turumuz için saat 10.00 hareketle otelimizden ayrılıp yaklaşık 1.30 saat sürecek yolculuğumuz ardından, Birleşik Arap Emirlikleri Başkenti Abu Dhabi’ye ulaşıyoruz. İhtişamlı Sheikh Zayed Camisini ziyaret edip, öğle yemeğimizi belirlenen yerde aldıktan sonra, Emirates Palace, Etihad Towers’ı görerek, eski Abu Dhabi bölgesi olan ve hediyelik alışverişi yapabileceğimiz Haritage Village’a ve onlarca farklı çeşidini görüp, tadım yapıp alabileceğimiz Hurmacılar Çarşısına geçiyoruz. Dubai’ye dönerken Yas Adası ve Ferrari World’e uğrayıp, Dubai’ye saat 18.00 gibi dönüyoruz.

Akşam dileyen misafirlerimiz için saat 19.00 hareketle Açık Büfe Akşam yemekli Dhow Cruise tekne turu. Eski Dubai bölgesinden hareket edecek teknemiz ile yeni ve eski Dubai’yi denizden keşfedeceksiniz. Keyifli zaman geçireceğiniz tekne turumuzda lezzetli yemekler yiyip, çeşitli Arap eğlencelerini izleyeceksiniz. Turumuz salonunda saat 22.30 – 23.00’de otelimizdeyiz.

Geceleme otelimizde.

4. Gün

Sabah otelde alacağımız keyifli ve lezzetli kahvaltı sonrası ardından odaların boşaltılması ve odaların teslim edilmesi.

Dileyen misafirlerimiz için tam gün sürecek Dubai Alışveriş Turu. Alışveriş turumuz için saat 09.30 hareketle otelimizden ayrılıyoruz. Sırasıyla Ibn Battuta Mall, Emirates Mall & SKI ve harikalar bahçesi olarak nitelendirilen Miracle Garden ardından, Dubai Outlet Mall’a gidiyoruz. Turumuzun bitişi sonrası Sharjah Havalimanına geçiyoruz.

(Miracle Garden & Dubai alısveris turuna katılmayacak misafirlerimiz daha sonra belirtilecek bulusma noktasından alınarak Sharjah havalimanında transferi gerçekleştirilecektir.)

Misafirlerimizle vedalaştıktan sonra sizleri Türkiye’ye uğurluyoruz.

EKSTRA TURLAR

Safari Turu: 65 EURO

Creek Hareketli Dhow Cruise Turu: 65 EURO

Öğle Yemekli Abu Dhabi Turu: 80 EURO

Miracle Garden & Dubai Alışveriş Turu: 50 EURO

Dubai Mall & Burj Khalifa & Fountain Gösterisi Turu: 35 EURO

Burj Khalifa Seyir Terası: Gün içi saatlerde 60 EURO, gün batımı saatlerinde 80 EURO

Ferrari World Bileti: 85 EURO


ŞARTLAR & KOŞULLAR

Paket tur fiyatlamasına çift yön uçak bileti, Dubai çift yön transfer, yarım gün panoramik şehir turu ve 3 gece konaklama + 3 sabah kahvaltı hizmeti dahildir.

Turlarımız İstanbul çıkışlıdır.

Turlarımız toplamda en az 4 kişilik katılım için geçerlidir. Eğer belirtilen tarihteki tur için en az 4 kişilik katılım sağlanmaz ise, tur bedeli müşteriye iade edilmek kaydı ile tur iptal edilebilir.

Tur katılımı için en az turun hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar tur katılımı sağlanması 7 güne kadar da kesin katılımcının isminin belirtilmesi gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri tur hareket gününden en az 15 gün önce yapılmaktadır. Geç yapılan başvuru durumunda herhangi olumsuzluk olması durumunda Panama Turizm’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Paket tur hizmetinin gerçekleşmesi için Paket Tur sözleşmesinde yer alan ödeme süreçlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Paket tur hizmet alımı için gerekli bilgilendirmeler Paket Tur sözleşmesinde belirtilmiş ve imza için müşteri/acenteye iletilmiştir.

Uçuşlarımız Airarabia Havayolları’nın tarifeli uçağı ile yapılmakta olup, müşterinin 20 kg bagaj bavul + 7 kg kabin bavulu hakkı bulunmaktadır. (Belirtilen bavullar Havayolları tarafından kabul edilen standart ölçülerde olmalıdır.)

Havalimanı buluşma noktası Airarabia Havayolları kontuarı önüdür.

0-2 yaş ve 3-10 yaş indirimli hizmet alan çocuklarda ekstra yatak sunulmaz. Ekstra yatak talep edilmesi durumunda Ekstra yatak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

0-2 yaş grubu ve 3-10 yaş gurubundaki fiyatlamalardan faydalanacak çocukların bir üst yaş gurubundan gün almamış olmaları gerekmektedir. Yaş hesaplanması turun gerçekleşeceği tarihe göre yapılmalıdır.

Odalarda en fazla 2 yetişkin yanında 2 çocuk konaklayabilmektedir.

3 Kişilik odalar otellerin müsaitliğine göre sunulmaktadır. Bu odalarda 3. yatak ilave olarak sunulmakta olup, standart yatak boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Belirtilen fiyatlamalara Dubai Vize Başvuru hizmeti, yurtdışı çıkış harcı ve seyahat sağlık sigortası dahil olmayıp, ödemesi müşteri sorumluluğundadır. Talep edilmesi durumunda Panama Turizm tarafından ücreti karşılığında danışmanlık talep edilebilir.

Belirtilen fiyatlamalara Dubai Turizm Dirham dahil değildir. Bu ödeme otele giriş anında direkt otele yapılmaktadır.

Dubai Vize başvurusunda, Arap Emirlikleri Hükümetince erkekler için 18 yaş, kadınlar için 24 yaş alt sınırı bulunmaktadır. Lütfen vize detayları için hizmet aldığınız acenteye danışınız.

Ekstra turların günleri katılımcı sayısı, uçuş saatlerinin değişmesi ve diğer nedenlerden dolayı rehber tarafından değiştirilebilir.

Panoramik şehir turu şehrin tanıtımı için düzenlenmektedir. Trafiğin kapalı olması ya da farklı nedenlerden dolayı bazı turlar yaya olarak düzenlenebilmektedir.

Otel check in saatleri Dünya çapında uluslararası kuralları belirlenmiş olup, 14.00 / 15.00’dir. Çıkış saatleri 10.00 / 12.00 dir.

Turlarımızda farklı otellerde kalan misafirlerimiz de bulunabileceği için, programlarımızda yer alacak rehber ve araçlar aynı olabilir.

Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir. Havayollarında yeme içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

DUBAİ Tur Kayıt Formunu indirmek için tıklayınız