Dubai Turistik Vize

Bordo çipli (normal) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai Emirliği’ne giriş yapabilmek için Dubai Turistik Vize başvurusunda bulunmak zorundadır. Yeşil (hususi), Gri (hizmet) ve SiyahDubai Turistik Vize işlemlerinden muaf tutulmaktadır.

Turistik amaçlı Dubai’ye (BAE) seyahat etmek isteyen bordo çipli (normal) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere iki çeşit Dubai Turistik Vize uygulaması bulunmaktadır:

Dubai Kısa Süreli Turistik Vize

Kısa süreli turistik vize sahipleri Dubai’de en fazla 28 gün konaklayabilirler. Dubai turistik vizesinin uzatılması mümkün değildir. Konaklama süreniz 28 günü geçerse, hakkınızda cezai ve hukuki yaptırım uygulanacaktır.

Kısa süreli vize başvurusu yapacakların Türkiye’nin her yerinden web sitemizin sol tarafında yer alan menüden Dubai Online Vize Başvuru Formu doldurup, ilgili sayfada yer alan banka hesap bilgilerine 2018 yılı için belirlenmiş Dubai Online Vize bedelini yatırmanız yeterli olacaktır. Ödemeniz ve başvurunuz tarafımıza ulaştığı an işlemleriniz sizin adınıza, tarafımızca başlatılmaktadır.

Dubai Uzun Süreli Turistik Vize

Uzun süreli turistik vize sahipleri Dubai’de en fazla 90 gün konaklayabilirler. Dubai turistik vizesinin uzatılması mümkün olmadığından vizeniz tek girişli de çok girişli de olsa, toplamda konaklanan süre 90 günü geçmemelidir.
Dubai uzun süreli vize başvurularınız için bize 0312 419 09 22 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Dubai Turistik Vizesi için Gerekli Evraklar

Dubai online turistik vize başvuru formunda yer alan tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Online başvuru formunda başvuru sahibinden talep edilen evrakları önceden hazır bulundurmalısınız.

Başvuru formuna eklemeniz gereken evraklar:

  • Pasaport (Renkli taratılmış pasaportunuzun vesikalık resim ve pasaport detaylarını gösteren sayfasını JPEG formatında yüklenmelidir.)
  • Vesikalık Fotoğraf (Fotoğrafınız son 6 ay içerisinde çekilmiş ve net biçimde renkli taratılıp JPEG formatında yüklenmelidir.)

Dubai Online Başvuru Formu

Dubai vize başvuru formu web sitemiz üzerinden doldurulan online bir formdur. Dubai online vize başvuru formunu dolduran kişilerin, talep edilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurduğu kabul edilir. Formda yalan beyan, eksik bilgi gibi sorunlardan kaynaklanacak vize ret sonucu başvuru sahibine aittir.

Aşağıdaki linke tıklayarak online Dubai vize başvuru formuna yönlendirileceksiniz.

Dubai Online Vize Başvuru Formu